بازسازی تجاری، فروشگاهی و صنعتی

مسترتک ؛ مجری تخصصی بازسازی واحد های تجاری صنعتی و فروشگاهی

چیزی که مستــرتک به شما پیشنهاد میدهد!!!
بازسازی تجاری

بازسازی تجاری و یا همان بازسازی فروشگاهی یکی دیگر از انواع بازسازی ساختمان است که باید به آن توجه ویژه ای کرد. همانگونه که قبلا بارها به آن اشاره شده است، بازسازی ساختمان شامل کلیه امور مربوط به نوسازی و مرمت بناهای مسکونی، تجاری، اداری، فروشگاهی، صنعتی و … است. در بازسازی تجاری به بازسازی تمامی فضاهای تجاری مانند فروشگاه ها، مغازه ها، ویترین های تجاری، غرفه ها و … می پردازیم.

بررسی نیازهای اصلی ساکنین

در اولین قدم به مهمترین و اساسی ترین مرحله بازسازی ساختمان تجاری می پردازیم، همانطور که بدیهی است مهم ترین عامل در بازسازی واحد تجاری نیازها و دغدغه های ساکنین آن است. تمامی طراحی های سه بعدی و معماری، پلان واحد، متریال ها و رنگ بندی های مورد استفاده در بازسازی یک منزل بر اساس نیازهای ساکنین آن تعیین می شود.

اجرای تاسیسات مکانیکال

ین مرحله هر چند در دید و ظاهر یک بازسازی دیده نمیشود اما باید بدانید یکی از مهمترین بخش در بازسازی ساختمان تجاری همین بخش است چرا که در صورت عدم اجرای صحیح تاسیسات و برق کاری ها، به جهت ترمیم مجدد آن به احتمال زیاد دوباره وارد بخش تخریب خواهید شد

دکوراسیون داخلی اداری

در این مرحله که مرحله نهایی بازسازی یک واحد اداری است تمامی عملیاتی که نیاز به ظرافت در اجرا دارند انجام میشود. اجرای کابینت آبدارخانه، نصب نهایی شیرآلات سرویس ها، نصب پارکت یا موکت اداری، ساخت و نصب قفسه ها و میزهای اداری و … در این مرحله از کار انجام میشود.

بهترین کار
انتخاب بهترین شرکت بازسازی

انتخاب بهترین شرکت بازسازی و اجرای دکوراسیون فروشگاهی از آن جهت اهمیت دارد که مجموعه اقداماتی که به منظور بازسازی فضاهای تجاری انجام میشود کاملا با بازسازی های مسکونی متفاوت است. در بازسازی های فروشگاهی و اجرای دکوراسیون آن، مساله زمان و شیفت های کاری از اهمیت ویژهای برخوردار است.

اجرای سریع در کنار کیفیت بالا در زمان اجرا و کار کردن در شیفت های شب از ویژگی های تیم اجرایی مسترتک است.

هزینه بازسازی فروشگاهی و تجاری

هزینه بازسازی فروشگاه تجاری یکی از دغدغه های هر صاحب کسب و کاری می باشد. اطلاع از هزینه دقیق و نهایی بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی فروشگاهی زمانی ممکن است که از جزئیات و تمامی مراحل آن، متریال های مورد استفاده در پروژه، خطرات و هزینه های پنهان در روند اجرا و … اطلاع داشته باشیم. همانطور که بدیهی است امکان تعیین قیمت دقیق برای بازسازی کاملا غیر ممکن است.اما برای حل این مساله، تیم مسترتک بعد از جلسات مشاوره و طراحی سه بعدی کار، شروع به تخمین قیمت بر اساس موارد تایید شده نهایی میکند و قیمت تخمینی با خطای خیلی کم را به کارفرما ارائه می نماید. لازم به ذکر است که در تمامی مراحل بازسازی مغازه و فروشگاه تجاری توسط مسترتک، همواره مشاوره ها و پیشنهاد هایی جهت کاهش و مدیریت هزینه ها به کارفرما ارائه خواهد شد.

دریافت مشاوره درباره
بازسازی تجاری


  مقاله های اخیر
  وبلاگ بازسازی تجاری

  تمامی مواردی که قرار است در رابطه با بازسازی تجاری بدانید، تیم پشتیبانی مستــرتک به شما آموزش میدهد.

  معماری-اشتراک-تصویر
  برای دریافت آخرین اخبار مشترک شوید!
  تیم پشتیبانی مستـــرتک تمامی محصولات جدید و اخبار و مقالات جدید خود را از این طریق با شما در میان میگذارد.