بازسازی مسکونی ؛ بازسازی صفر تا صد منزل شما

مسترتک ؛ مجری تخصصی بازسازی ساختمان اداری، دفتر کار، مطب و …

 

چیزی که مستــرتک به شما پیشنهاد میدهد!!!
بازسازی مسکونی

بازسازی مسکونی می تواند کل ساختمان یا بخشی از آن را شامل شود. به زبان ساده می توان گفت که بازسازی شامل کلیه مراحلی است که به تعمیر ساختمان های قدیمی یا فرسوده و تغییر کلیه زیرساخت ها و ویژگی های خارجی آنها می پردازد.
 

بررسی نیازهای اصلی ساکنین

در اولین قدم به مهمترین و اساسی ترین مرحله بازسازی خانه می پردازیم، همانطور که بدیهی است مهم ترین عامل در بازسازی واحد مسکونی نیازها و دغدغه های ساکنین آن است. تمامی طراحی های سه بعدی و معماری، پلان واحد، متریال ها و رنگ بندی های مورد استفاده در بازسازی یک منزل بر اساس نیازهای ساکنین آن تعیین می شود.

اجرای تاسیسات مکانیکال

ین مرحله هر چند در دید و ظاهر یک بازسازی دیده نمیشود اما باید بدانید یکی از مهمترین بخش در بازسازی ساختمان مسکونی همین بخش است چرا که در صورت عدم اجرای صحیح تاسیسات و برق کاری ها، به جهت ترمیم مجدد آن به احتمال زیاد دوباره وارد بخش تخریب خواهید شد

دکوراسیون داخلی اداری

در این مرحله که مرحله نهایی بازسازی یک واحد اداری است تمامی عملیاتی که نیاز به ظرافت در اجرا دارند انجام میشود. اجرای کابینت آبدارخانه، نصب نهایی شیرآلات سرویس ها، نصب پارکت یا موکت اداری، ساخت و نصب قفسه ها و میزهای اداری و … در این مرحله از کار انجام میشود.

بهترین کار
قیمت بازسازی منزل مسکونی

میتوان گفت تعیین قیمت و هزینه های بازسازی خانه مسکونی مهمترین بخش آن است.

” هزینه بازسازی خانه چقدر است؟ ” این سوال، سوالی است که ذهن اکثر کسانی که قصد بازسازی دارند را به خود مشغول کرده است. برای پاسخ به این سوال باید بدانید که همانطور که بدیهی است هزینه های دقیق یک بازسازی کامل، به عوامل بسیار مختلفی اعم از حجم عملیات، نوع متریال و … بستگی دارد.

از این رو تخمین دقیق هزینه های بازسازی برای هیچ کسی امکان پذیر نیست. با این حال با توجه به تجربه بسیار بالا تیم مسترتک، متخصصان ما هزینه های تخمینی را با توجه به بودجه شما به منظور بازسازی خانه مسکونی با شما در میان می گذارند و با توجه به بودجه شما برای بازسازی، حجم عملیات و نوع متریال های مورد استفاده را به شما پیشنهاد میدهند.

 

مدت زمان بازسازی خانه مسکونی؛ زمان دقیق بازسازی

از مهمترین چالش ها و دغدغه های بازسازی خانه مسکونی، مدت زمان تحویل آن است.

اصرار بر سریع تر انجام شدن عملیات بازسازی خانه یک امر طبیعی است، چرا که برخی می خواهند هر چه سریع تر به منزل خود برای امر بازسازی برگردند و برخی دیگر میخواهند بدانند به دید سرمایه گذاری چه مدت انجام این بازسازی طول میکشد.

این یک امر طبیعی است که مدت زمان دقیق یک بازسازی، با توجه به حجم فعالیت ها و نیازهای کارفرما تعیین میشود. هر چند مدت زمان اتمام بازسازی خانه به عوامل خیلی خیلی زیادی وابسته است اما طبق تجربه هگزا دکور برای یک بازسازی کامل و صفر تا صد یک واحد مسکونی برای متراژ 100 تا 200 متر مربع حدود 1.5 تا 2.5 ماه زمان میبرد. این مدت زمان بسته به شرایط پروژه کاملا متغیر است.

یک نکته مهم در مدت زمان بازسازی خانه این است که در صورت عحله کارفرما که به صورت خارج از عرف باشد ممکن است کیفیت کار کاهش یابد، از این رو تیم هگزا دکور سعی بر آن دارد که در کمترین زمان ممکن عملیات بازسازی خانه را تکمیل نماید.

دریافت مشاوره درباره
بازسازی مسکونی


  مقاله های اخیر
  وبلاگ بازسازی مسکونی

  تمامی مواردی که قرار است در رابطه با بازسازی مسکونی بدانید، تیم پشتیبانی مستــرتک به شما آموزش میدهد.

  معماری-اشتراک-تصویر
  برای دریافت آخرین اخبار مشترک شوید!
  تیم پشتیبانی مستـــرتک تمامی محصولات جدید و اخبار و مقالات جدید خود را از این طریق با شما در میان میگذارد.