بازسازی ویلا، در تمامی مناطق ایران

مسترتک ؛ مجری تخصصی بازسازی ویلاهای شما

چیزی که مستــرتک به شما پیشنهاد میدهد!!!
بازسازی ویلا

بازسازی ویلا یکی از بهترین انتخاب ها برای داشتن یک ویلای نو و جدید با هزینه کم میباشد. محل زندگی ما نیز مانند هر چیز دیگر نیاز به نگهداری و به روز رسانی دارد تا بتواند مدت زمان بیشتری به خواسته ها و نیاز های ما پاسخ بدهد. از این رو بازسازی ویلا کاری است که دیر یا زود به سراغ ویلای ما آمده و ما باید آمادگی آن را داشته باشیم تا در بهترین زمان بهترین پاسخ را به آن دهیم.

بررسی نیازهای اصلی ساکنین

در اولین قدم به مهمترین و اساسی ترین مرحله بازسازی ساختمان تجاری می پردازیم، همانطور که بدیهی است مهم ترین عامل در بازسازی ویلا نیازها و دغدغه های ساکنین آن است. تمامی طراحی های سه بعدی و معماری، پلان واحد، متریال ها و رنگ بندی های مورد استفاده در بازسازی یک ویلا بر اساس نیازهای ساکنین آن تعیین می شود.

اجرای تاسیسات مکانیکال

ین مرحله هر چند در دید و ظاهر یک بازسازی دیده نمیشود اما باید بدانید یکی از مهمترین بخش در بازسازی ویلا همین بخش است چرا که در صورت عدم اجرای صحیح تاسیسات و برق کاری ها، به جهت ترمیم مجدد آن به احتمال زیاد دوباره وارد بخش تخریب خواهید شد

دکوراسیون داخلی اداری

در این مرحله که مرحله نهایی بازسازی یک واحد اداری است تمامی عملیاتی که نیاز به ظرافت در اجرا دارند انجام میشود. اجرای کابینت آبدارخانه، نصب نهایی شیرآلات سرویس ها، نصب پارکت یا موکت، ساخت و نصب قفسه ها و میزهای اداری و … در این مرحله از کار انجام میشود.

بهترین کار
بازسازی ویلا را به چه افرادی پیشنهاد میکنیم؟

ما بازسازی ویلا را به سه دسته از افراد پیشنهاد میکنیم. اول از همه افراد و خانواده هایی که سالیان زیادی در ویلایی با قدمت بالا زندگی میکنند. چرا که معمولا این فضا ها فقط یک ویلای معمولی نیستند و خاطرات و روز های شیرین و تلخ افراد خانواده داخلش شکل گرفته است و به همین ترتیب ارزش بالای برای افراد خانواده دارد. در این صورت میتوان با یک بازسازی تخصصی و طراحی حرفه ای ضمن حفظ خاطرات خانه ای نو با امکاناتی جدید داشت.

گروه بعدی که بازسازی ویلا را به آن ها پیشنهاد میدهیم افرادی هستند که احساس میکنند ویلای آن ها قدیمی شده است و یا پاسخگوی نیاز های آن ها نمیباشد. ما همیشه به کارفرما هایمان در دفتر معماری ایماژ این مشاوره را میدهیم که بازسازی ویلای آن ها میتواند بسیار آن ها را به خواسته هایشان نزدیکتر کند نسبت به تعویض آن خانه چرا که بازسازی آن ویلا مختص با سلایق و خواسته هایشان صورت میگیرد.

بازسازی ویلا چقدر هزینه دارد؟

در رابطه با هزینه های بازسازی ویلا میتوان گفت که شما با هر بودجه ای میتوانید دست به بازسازی ویلا بزنید. چرا که بازسازی ویلا بازه گسترده ای از تغییرات و هزینه ها را در بر میگیرد. شما میتوانید با یک نقاشی ساده و رنگ آمیزی دیوار ها به یک ویلای نو دست پیدا کنید و یا میتوانید به فکر اضافه کردن استخر و یا روف گاردن در ویلای خودتان باشید و حتی بسیاری از مواقع افزایش طبقات و گسترش ویلا هم در بازسازی ویلا صورت میگیرد.

این گوناگونی که در بازسازی در ویلا وجود دارد به علت آزادی فضایی بیشتر و مساحت بیشتر این جنس از ساختمان ها نسبت به ساختمان های آپارتمانی میباشد. از این رو هزینه های ساخت ویلا در دفتر معماری مسترتک همیشه قبل از شروع هر کاری و با توجه به میزان تغییرات مورد نیاز هر ویلا به طور دقیق محاسبه میشود. چرا که ما معتقد هستیم شما قبل از هر کاری باید از هزینه های مورد نیاز بازسازی ، ساخت و طراحی مطلع شوید تا بتوانید با خیال راحت و با برنامه ریزی دقیق تصمیم نهایی خودتان را بگیرید.

اما اگر بخواهیم به صورت کاملا حدودی هزینه هر متر بازسازی ویلا را اعلام کنیم میتوانیم بگوییم بازسازی ویلای شما با توجه به میزان تغییرات و میزان فرسودگی ویلا و همچنین محل قرار گیری ویلا و شرایط محیطی حدودا بین ۱.۵۰۰.۰۰۰ تا ۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان در هر متر مربع هزینه بر میدارد.

دریافت مشاوره درباره
بازسازی ویلا


  مقاله های اخیر
  وبلاگ بازسازی ویلا

  تمامی مواردی که قرار است در رابطه با بازسازی ویلا بدانید، تیم پشتیبانی مستــرتک به شما آموزش میدهد.

  معماری-اشتراک-تصویر
  برای دریافت آخرین اخبار مشترک شوید!
  تیم پشتیبانی مستـــرتک تمامی محصولات جدید و اخبار و مقالات جدید خود را از این طریق با شما در میان میگذارد.