Contacts

طراحی مبلمان سفارشی

ساخت مبل سفارشی مزیت های بسیار زیادی دارند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

مقرون به صرفه بودن ساخت مبلمان: سفارش ساخت مبلمان برخلاف آن چه که تصویر می کنید ارزان تر از خرید مبل از انواع خرده فروشی ها برای شما در می آید. خرده فروشی ها اغلب قیمت گذاری را 15 درصد بیشتر انجام می دهند در حالی که در کارگاه های مبلمان قیمت ها به این صورت نیست. خرید از تولید کننده و صحبت با او در زمینه ریز جزئیات آنچه که ساخت مبل سفارشی شما به آن نیاز دارد قیمت کمتری دارد.

ضمانت در ساخت مبل سفارشی: اغلب کارگاه ساخت مبل در ازای خدمات خود گارانتی ارائه می دهند و شما می توانید از ضمانت ساخت مبل سفارشی آن ها بهره بگیرید. به این صورت که برخلاف مبل فروشی ها شما نمی توانید از اینکه به عنوان مثال چوب مبل شامل گرانتی است یا چرم آن مطمئن باشید. در حالی که نجاری ها این مسائل را برای شما بهتر تشریح می کنند و اغلب ضمانت قوی تری دارند.

سفارشی کردن در ساخت مبلمان سفارشی: زمانی که شما چیزی را سفارش می دهید تا برایتان بسازند، آن مبل در جهان یکی خواهد بود و برای شما مناسب ترین. در واقع شما به انواع نیازهای خود اعم از استراحت روی مبل و یا پذیرایی از مهمان فکر می کنید و در مورد اینکه چه پارچه ای جنس بهتری دارد و مبل زیباتری می سازد و با پذیرایی ست می شود و اینکه چه چوبی بهتر می تواند مبلمان شما را محکم نگه دارد انتخابی عمل می کنید. هیچ اجباری جهت انتخاب میان گزینه های موجود نیست. شما می توانید هر آنچه که دوست دارید و نیاز دارید را انتخاب کنید.

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین اخبار مشترک شوید!
تیم پشتیبانی مستـــرتک تمامی محصولات جدید و اخبار و مقالات جدید خود را از این طریق با شما در میان میگذارد.