Contacts
چطور می توانیم به شما کمک کنیم

طراحی میز ناهارخوری

ساخت میز ناهارخوری سفارشی مزیت های بسیار زیادی دارند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

مقرون به صرفه بودن ساخت میز ناهارخوری: سفارش ساخت میز ناهارخوری برخلاف آن چه که تصویر می کنید ارزان تر از خرید مبل از انواع خرده فروشی ها برای شما در می آید. خرده فروشی ها اغلب قیمت گذاری را 15 درصد بیشتر انجام می دهند در حالی که در کارگاه های میز ناهارخوری قیمت ها به این صورت نیست. خرید از تولید کننده و صحبت با او در زمینه ریز جزئیات آنچه که ساخت میز ناهارخوری سفارشی شما به آن نیاز دارد قیمت کمتری دارد.

ضمانت در ساخت میز ناهارخوری سفارشی: اغلب کارگاه ساخت مبل در ازای خدمات خود گارانتی ارائه می دهند و شما می توانید از ضمانت ساخت میز ناهارخوری سفارشی آن ها بهره بگیرید. به این صورت که برخلاف میز ناهارخوری فروشی ها شما نمی توانید از اینکه به عنوان مثال چوب میز ناهارخوری شامل گرانتی است یا چرم آن مطمئن باشید. در حالی که نجاری ها این مسائل را برای شما بهتر تشریح می کنند و اغلب ضمانت قوی تری دارند.

سفارشی کردن در ساخت مبلمان سفارشی: زمانی که شما چیزی را سفارش می دهید تا برایتان بسازند، آن میز ناهارخوری در جهان یکی خواهد بود و برای شما مناسب ترین. در واقع شما به انواع نیازهای خود اعم از استراحت روی میز ناهارخوری و یا پذیرایی از مهمان فکر می کنید و در مورد اینکه چه پارچه ای جنس بهتری دارد و میز ناهارخوری زیباتری می سازد و با پذیرایی ست می شود و اینکه چه چوبی بهتر می تواند میز ناهارخوری شما را محکم نگه دارد انتخابی عمل می کنید. هیچ اجباری جهت انتخاب میان گزینه های موجود نیست. 

درباره ما

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین اخبار مشترک شوید!
تیم پشتیبانی مستـــرتک تمامی محصولات جدید و اخبار و مقالات جدید خود را از این طریق با شما در میان میگذارد.