اولویت بندی کنید؛

یکی از مهم ترین مراحل تغییرات اساسی در طراحی داخلی اداری اولویت بندی میباشد، در واقع شما باید اولیت بندی کنید که کدام بخش برای شما از اهمیت خاصی برخوردار است. 

کار را به کاردان بسپارید؛

نمیدانم چرا فکر میکنیم باید همه کارها را خودمان انجام دهیم در صو.رتی که افراد زیادی هستند در این زمینه تحصیل کرده اند و میتوانند بهترین کار را تحویل ما دهند.

انتخاب شرکت پیمانکاری

شما نیاز به یک شرکت خوب در زمینه اجرای کار ها دارید به شما پیشنهاد میکنم با ما تماس بگیرید. اگر هم به دنبال یک شرکت در زمینه ی اجرا میگردید مستـــرتک میتواند به شما کمک کند.

5-loi-ich-cua-cay-xanh-trong-van-phong-7 (1)
1 +
سال تجربه
طراحی داخلی ویلا

شما مستــرتک را دارید!!!

طراحی دکوراسیون داخلی منزل، هماهنگ‌سازی اجزای داخلی خانه است که با هدف زیباتر شدن و ایجاد یک فضای گرم و دل انگیز در فضای خانه می باشد. خصوصا در خانه های کوچک و نقلی آپارتمانی امروزی با استفاده از طراحی درست دکوراسیون داخلی منزل می‌توان این فضا را بهینه سازی کرد و با ایجاد هماهنگی بین اجزا، رنگ ها و وسایل، جلوه‌ گری آنها را بیشتر کرد.

درباره ما

فضایی برای استراحت

منازل در اصل محیطی برای دور هم جمع شدن اجزای خانواده هستند به همین دلیل باید در منزل محیطی برای استراحت فراهم گردد.

فضایی برای غذاخوری

فضاهای غذاخوری و اتاق‌های خانوادگی که همه می‌توانند در آن جمع شوند، یک ویلا را ارزشمند می‌کند.

800
+

طراحی داخلی اداری

650
+

بازسازی اداری

350
+

متخصصان ما

580
+

نقاشی اداری

دکوراسیون داخلی مستــــرتک
بخش‌های مهم در طراحی دکوراسیون اداری

علاوه بر مبحث رنگ‌بندی و شکل ظاهری مبلمان اداری که مهم و قابل‌توجه است، باید به استانداردها و ارگونومیک میزها، صندلی‌ها و سایر مبلمان توجه شود تا خستگی فیزیکی و جسمی‌افراد در طول روز و به هنگام کار به حداقل برسد. درنظرگرفتن کشو یا قفسه‌های شخصی برای هر فرد، برای قراردادن وسایل شخصی نیز یک نکته مهم است که باید توجه شود.
درنظرگرفتن فضای انتظاری راحت و جذاب با مبلمان مخصوص نیز یکی دیگر از بخش‌های مهم در طراحی دکوراسیون اداری است. دیوارها ممکن است خیلی مؤثر نظر نیایند؛ ولی جالب است بدانید که از اصلی‌ترین موارد تأثیرگذار بر زیبایی محیط دیوار‌ها هستند که با جابه‌جایی اندکی تأثیری شگرف به جا می‌گذارند، همان‌طور که در چیدمان و دکوراسیون منزل از جمله اتاق‌خواب و نشیمن یکی از ابتدایی‌ترین تغییرات جابه‌جایی دیوار‌ها است، در دکوراسیون اداری نیز دیوار‌ها نقش بسیار مهمی‌را در انرژی و شیک شدن دفتر کار شما و یا سازمان ایفا می‌کنند و دیزاین آن می‌تواند محیط را لوکس جلوه دهد و همچنین عواملی که باعث خسته شدن کارمندان می‌شود را در حد امکان کم کند و یا به طور کامل از بین می‌برد.

خدمات

دکوراسیون داخلی مستــــرتک
گیاهان در طراحی داخلی اداری

گیاهان در هر سبک از طراحی داخلی دکوراسیون اداری نقش مثبت و پررنگی دارند. اغلب فضای ساختمان‌های اداری و دفاتر کاری بی‌روح و خنثی و شاید کسل‌کننده به نظر می‌رسند. استفاده از گیاهان آپارتمانی برای دکوراسیون اداری مانند فضای سبز در محوطه‌سازی است، که باعث می‌شود جلوه ای خاص به محیط دهد و تاثیر شگفت انگیزی در یک فضای اداری بوجود آورد.
همچنین اگر مشتری و ارباب‌رجوع مجبور به انتظار برای انجام کار خود باشند، منتظر ماندن در فضایی بی‌روح و سرد، خسته‌کننده خواهد بود. اما برای تلطیف فضا و راحت‌تر کردن انتظار برای مشتریان، استفاده از گیاهان می‌تواند راهکاری مناسب باشد.

خدمات

بهترین کار

طراحی اتاق مدیریت در دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت از حساسیت و دقت ویژه‌ای برخوردار است چرا که علاوه بر اینکه یک مدیر ساعات زیادی در طول روز در این اتاق به وظایف و فعالیت‌های مدیریتی خود می‌پردازد که نیازمند دقت و تمرکز است، افراد زیادی هم اعم از کارمندان یا ارباب‌رجوعان به این بخش مراجعه می‌کنند و در رفت‌وآمد هستند. دکوراسیون داخلی اداری مناسب اتاق مدیریت شامل قسمت‌هایی از جمله میز مدیریت، میز کنفرانس، مبلمان اداری مخصوص پذیرایی، بخش‌های دکوری و قفسه‌بندی‌های مربوط به وسایل و اسناد و مدارک اداری است. همچنین بر اساس اصول روان‌شناسی،  محیط و رنگ‌های موجود در آن، نوع طراحی و متریال به‌کاررفته بر بازدهی، تمرکز و کنترل و مدیریت فعالیت‌ها مؤثر است در نتیجه مهم بودن طراحی داخلی اتاق مدیریت در اینجا آشکار می‌شود.

طراحان ما در شرکت مدرن ویلا، برای تمامی‌کارفرمایانی که درخواست طراحی دکوراسیون اداری برای اتاق مدیریت را دارند اهمیت این موضوع را این‌گونه شرح می‌دهند که در نتیجه یک طراحی درست و اصولی بخصوص در اتاق‌های کوچک و محدود موجب استفاده درست و حداکثر از تمامی‌فضای در اختیار شده و نیازهای افراد را در تمام ابعاد پوشش می‌دهد. ایجاد نظم و هماهنگی در محیط موجب احساس رضایت در محیط کار شده و در نتیجه مدیریت امور آسان‌تر و بادقت عمل بیشتری صورت می‌گیرد. در کنار تمام موارد ضروری و واجب در یک اتاق مدیریت، از تأثیر مثبتی که بخش‌های دکوری و اکسسوری‌هایی که می‌توان در این فضا به کاربرد نباید غافل شویم. باوجوداینکه یک طراحی اداری صورتی رسمی‌دارد؛ اما استفاده از وسایل دکوری که بخصوص مرتبط با فعالیت و حرفه یک سازمان است، می‌تواند گرمابخش محیط کار شود. شما با یک قفسه‌بندی مناسب علاوه بر نظم‌دهی به وسایلی مانند فرم‌ها، مدارک و اسناد، کتب و زونکن‌ها و… می‌توانید برای قراردادن وسایل دکوری مناسب، لوح‌های تقدیر و گواهینامه‌های خود در زمینه‌های مختلف از آن استفاده کنید.

روند کار ما
مستــرتک چگونه کار می کند

با روند کار طراحی داخلی مستـــرتک به صورت کامل آشنا شوید!!!

روند

arrow-img
1

قرارداد عمومی

در ابتدای کار قراردادی بین شما و تیم مسترتک بسته میشود که آغاز قرارداد ما می باشد.

arrow-img
2

برنامه ریزی پروژه

در ادامه تیم مستــرتک با بررسی محیط شما و با برنامه ریزی خود کار را استارت میزنند. 

3

طراحی داخلی

آخرین مرحله نهایی کردن طراحی داخلی و تحویل آن به کارفرما می باشد.

مستــــرتک

همه چیز درباره تیم مستــرتک

دکوراسیون داخلی مستـــرتک
درخواست پشتیبانی از


  مقاله های اخیر
  وبلاگ طراحی داخلی اداری

  هر آنچه لازم است در رابطه با طراحی داخلی اداری بدانید تیم پشتیبانی مسترتک به شما آموزش میدهد.

  معماری-اشتراک-تصویر
  برای دریافت آخرین اخبار مشترک شوید!
  تیم پشتیبانی مستـــرتک تمامی محصولات جدید و اخبار و مقالات جدید خود را از این طریق با شما در میان میگذارد.