اولویت بندی کنید؛

یکی از مهم ترین مراحل تغییرات اساسی در طراحی داخلی تجاری اولویت بندی میباشد، در واقع شما باید اولیت بندی کنید که کدام بخش برای شما از اهمیت خاصی برخوردار است. 

کار را به کاردان بسپارید؛

نمیدانم چرا فکر میکنیم باید همه کارها را خودمان انجام دهیم در صو.رتی که افراد زیادی هستند در این زمینه تحصیل کرده اند و میتوانند بهترین کار را تحویل ما دهند.

انتخاب شرکت پیمانکاری

شما نیاز به یک شرکت خوب در زمینه اجرای کار ها دارید به شما پیشنهاد میکنم با ما تماس بگیرید. اگر هم به دنبال یک شرکت در زمینه ی اجرا میگردید مستـــرتک میتواند به شما کمک کند.

72A2887-3
1 +
سال تجربه
طراحی داخلی ویلا

شما مستــرتک را دارید!!!

حرفه طراحی داخلی تجاری یک رشته کاربردی در حوزه معماری است که اغلب مهندسینی که در این حوزه در حال فعالیت هستند دچار سوتفاهم از سوی مردم می شوند. طراحی داخلی و همچنین طراحی تجاری رشته هیجان انگیز و ساده ای به نظر می رسد. غافل از این که طراحی داخلی تجاری برای برنامه ریزی و ایجاد محیط های داخلی ایمن، سالم و کاربردی بسیار مهم بوده و چیزی فراتر از تزئینات و چیدمان سطحی است. در واقع طراحی داخلی تجاری باید به نحوی صورت بگیرد که افراد مختلف را با سلیقه های متفاوت جذب خود کند و بتواند ضمن پاسخگویی به نیاز های آنها محیطی امن را برایشان فراهم کند.

درباره ما

فضایی برای استراحت

شرکت ها معمولا محیطی هستند که وقت زیادی را در آن سپری میکنیم برای کنار آمدن با حجم زیاد کار باید محیطی برای استراحت کاربران در نظر گرفته شود.

فضایی برای غذاخوری

فضاهای غذاخوری و اتاق‌های برای استراحت جزو با ارزشمند ترین اتاق های یک شرکت هستند که باید وقت زیادی را در آن بگذرانند.

800
+

طراحی داخلی تجاری

650
+

بازسازی تجاری

350
+

متخصصان ما

580
+

نقاشی ساختمان تجاری

دکوراسیون داخلی مستــــرتک
تفاوت بین دکوراسیون داخلی تجاری و مسکونی چیست؟

در حالیکه طراحی داخلی مسکونی بر روی منازل متمرکز است، طراحی داخلی تجاری بدنبال طراحی فضاهایی برای کسب و کار می باشد.این امر شامل هتل ها و سالن ها، رستوران ها و فضاهای خرده فروشی، ادارات، بانک ها، تئاتر، بیمارستان ها و آزمایشگاه ها، کتابخانه ها، مدارس، کلوب های محلی، اسپاها، مراکز خرید، و هر مورد مشابه دیگری می شود.آیا این تفاوت واقعا مهم است؟ بله. منازل و مرکز های تجاری باید بصورت های متفاوتی طراحی شوند.
طراحی فضاهای مسکونی با هدفِ ایجاد فضایی گرم و صمیمی برای صاحبان آن طراحی می شود در حالیکه فضاهای تجاری باید عملکرد را افزایش دهند و در عین حال سبک فضا را جهت درآمد بیشتر ارتقا دهند. خواه صاحبِ این کسب و کار دارای یک هتل مجلل باشد و یا یک کسب و کار کوچک، مسئولیت طراح داخلی این است که فضا را طوری در نظر بیننده جلوه دهد که کارآمد، درآمدزا، و البته شیک باشد.از آنجاییکه گسترۀ کار در فضاهای تجاری بزرگتر از فضاهای مسکونی است، طراحان داخلی برای طراحی فضاهای تجاری مسئولیت بیشتری را برعهده می گیرند. نور طبیعی علاوه بر ریتم های شبانه روزی، بر خلق و خوی ما نیز تأثیر می گذارد و می تواند بهره وری و راحتی را در افزایش دهد. بنابراین انتخاب نور مناسب برای هر فضا، یکی از ابعاد مهم در طراحی فضای داخلی ویلا است. برای مثال، نورپردازی ورودی منزل یا آشپزخانه، باید پرنور و مهتابی باشد تا دید کاملی از فضا داشته باشیم. اما نور اتاق خواب ها، نشیمن و حمام بهتر است، گرم و ملایم باشد. چرا که افراد در این سه مکان به آرامش و سکون بیشتری نیاز دارند.

خدمات

دکوراسیون داخلی مستــــرتک
طراحان دکوراسیون داخلی تجاری چه کاری را انجام می دهد؟

طراحان داخلی فضای تجاری، امنیت و کارآیی طراحی را بدون اینکه از سبک و زیبایی شناسی کار صرف نظر کنند، در اولویت قرار می دهند. بعنوان مثال، یک هتل مجلل در صورتیکه بخواهد به حداکثر سود برسد، نیاز به فضای کافی برای پذیرایی از تعداد زیادی میهمان دارد.طراحان داخلی مجرب، می دانند که چگونه بدون طراحی های محدود کننده کار خود را به بهترین شکل انجام دهند.علاوه بر این، آنها باید مطمئن شوند که همه چیز در راستای ساختار فیزیکی امن و بی خطر می باشد.آنها به شدت درگیر فرآیند بازسازی و نوسازی می باشند و از نزدیک با تولیدکنندگان و پیمانکاران در ارتباط هستند تا تصمیمات ساختاری مهم مانند جزئیات معماری، نور،طراحی سقف و کف، محل قرارگیری پنجره ها، و بروز رسانی های فنی را اتخاذ نمایند.علاوه بر این، آنها گسترۀ پروژه را مشخص می کنند، طرح های اولیه و برنامه ها را رسم می کنند، مواد مورد نیاز را انتخاب می نمایند، و وظایف مهمتر دیگری را نیز بر عهده دارند.

خدمات

بهترین کار

دکوراسیون داخلی تجاری دو منظوره

در نتیجۀ تمامی این محدودیت های بودجه که وجود دارد، کسب و کارهای بدنبال راه های جدیدی برای ذخیرۀ سرمایۀ خود می باشند.
طراحان تجاری گزینه های مختلفی را ارائه می دهند که اغلب آنها طراحی هایی چند منظوره می باشند. بعنوان مثال، پُر کردن قفسه های بایگانی با صندلی های کشویی که برای جلسات فوری و غیرمنتظره بسیار مناسب هستند. اگرچه صندلی های سالن دسته هایی برای قرار دادن تبلت ها دارند و کارمندان برای کار کردن حتما نباید پشت میزشان بنشینند.

روند کار ما
مستــرتک چگونه کار می کند

با روند کار طراحی داخلی مستـــرتک به صورت کامل آشنا شوید!!!

روند

arrow-img
1

قرارداد عمومی

در ابتدای کار قراردادی بین شما و تیم مسترتک بسته میشود که آغاز قرارداد ما می باشد.

arrow-img
2

برنامه ریزی پروژه

در ادامه تیم مستــرتک با بررسی محیط شما و با برنامه ریزی خود کار را استارت میزنند. 

3

طراحی داخلی

آخرین مرحله نهایی کردن طراحی داخلی و تحویل آن به کارفرما می باشد.

مستــــرتک

همه چیز درباره تیم مستــرتک

دکوراسیون داخلی مستـــرتک
درخواست پشتیبانی از


  مقاله های اخیر
  وبلاگ طراحی داخلی تجاری

  هر آنچه لازم است در رابطه با طراحی داخلی تجاری بدانید تیم پشتیبانی مسترتک به شما آموزش میدهد.

  معماری-اشتراک-تصویر
  برای دریافت آخرین اخبار مشترک شوید!
  تیم پشتیبانی مستـــرتک تمامی محصولات جدید و اخبار و مقالات جدید خود را از این طریق با شما در میان میگذارد.