اولویت بندی کنید؛

یکی از مهم ترین مراحل تغییرات اساسی در طراحی داخلی مسکونی اولویت بندی میباشد، در واقع شما باید اولیت بندی کنید که کدام بخش برای شما از اهمیت خاصی برخوردار است. 

کار را به کاردان بسپارید؛

نمیدانم چرا فکر میکنیم باید همه کارها را خودمان انجام دهیم در صو.رتی که افراد زیادی هستند در این زمینه تحصیل کرده اند و میتوانند بهترین کار را تحویل ما دهند.

انتخاب شرکت پیمانکاری

شما نیاز به یک شرکت خوب در زمینه اجرای کار ها دارید به شما پیشنهاد میکنم با ما تماس بگیرید. اگر هم به دنبال یک شرکت در زمینه ی اجرا میگردید مستـــرتک میتواند به شما کمک کند.

stylish-small-home-offices-4154965-hero-fa934dbe22a043ba8274b3fc3f897091
1 +
سال تجربه
طراحی داخلی ویلا

شما مستــرتک را دارید!!!

طراحی دکوراسیون داخلی منزل، هماهنگ‌سازی اجزای داخلی خانه است که با هدف زیباتر شدن و ایجاد یک فضای گرم و دل انگیز در فضای خانه می باشد. خصوصا در خانه های کوچک و نقلی آپارتمانی امروزی با استفاده از طراحی درست دکوراسیون داخلی منزل می‌توان این فضا را بهینه سازی کرد و با ایجاد هماهنگی بین اجزا، رنگ ها و وسایل، جلوه‌ گری آنها را بیشتر کرد.

درباره ما

فضایی برای استراحت

منازل در اصل محیطی برای دور هم جمع شدن اجزای خانواده هستند به همین دلیل باید در منزل محیطی برای استراحت فراهم گردد.

فضایی برای غذاخوری

فضاهای غذاخوری و اتاق‌های خانوادگی که همه می‌توانند در آن جمع شوند، یک ویلا را ارزشمند می‌کند.

800
+

طراحی داخلی مسکونی

650
+

بازسازی مسکونی

350
+

متخصصان ما

580
+

نقاشی مسکونی

دکوراسیون داخلی مستــــرتک
با چه هدفی از دکوراسیون داخلی استفاده می کنیم؟

با این تفاسیر می‌توان گفت که طراحی دکوراسیون داخلی به عنوان یک دانش محسوب می‌شود و با استفاده از آن در مکان های مختلف می توان اهداف بسیار مهمی را دنبال کرد. به طور مثال طراحی دکوراسیون داخلی مغازه ها و فروشگاه ها می تواند باعث جلب و جذب بیشتر مشتری شود. همچنین طراحی دکوراسیون داخلی محیط های اداری باعث ایجاد یک فضای امن برای کارمندان می‌شود و با احساس راحتی که در آنها ایجاد می‌کند راندمان کار را بالا میبرد . طراحی دکوراسیون داخلی بیمارستان ها باعث کاربردی تر شدن فضا، ایجاد یک محیط آرام برای کادر درمانی و بیماران می‌شود و در خانه های مسکونی یک فضای راحت، گرم و پر از آرامش و صمیمیت را فراهم می‌کند. همچنین در قسمت های عمومی مثل مترو و اتوبوس و غیره می‌توان باعث رفع نیاز افراد استفاده‌کننده شد.

نور طبیعی علاوه بر ریتم های شبانه روزی، بر خلق و خوی ما نیز تأثیر می گذارد و می تواند بهره وری و راحتی را در افزایش دهد. بنابراین انتخاب نور مناسب برای هر فضا، یکی از ابعاد مهم در طراحی فضای داخلی ویلا است. برای مثال، نورپردازی ورودی منزل یا آشپزخانه، باید پرنور و مهتابی باشد تا دید کاملی از فضا داشته باشیم. اما نور اتاق خواب ها، نشیمن و حمام بهتر است، گرم و ملایم باشد. چرا که افراد در این سه مکان به آرامش و سکون بیشتری نیاز دارند.

خدمات

دکوراسیون داخلی مستــــرتک
ترفندهای چیدمان دکوراسیون داخلی منازل

برای اینکه طراحی دکوراسیون داخلی منزل به بهترین نحو ممکن انجام شود، باید فاکتورهای مختلفی مد نظر قرار گرفته شود تا در نهایت با کمترین مشکل و سریع ترین و کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه ها بهترین و مثبت ترین تغییرات در فضای دکوراسیون داخلی خانه ها انجام شود.

یکی از این فاکتورها که مهمترین آن نیز می باشد، نقش مبلمان در دکوراسیون داخلی است. زیرا مبل ها در دکوراسیون داخلی خانه ها در این روزها نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند و عضو لاینفک دکوراسیون‌داخلی محسوب می شوند. پس باید در انتخاب آنها دقت زیادی داشته باشید تا با هماهنگی سبک و همخوانی روکش و طرح مبل با رنگ دیوارها و سایر وسایل هماهنگی بیشتری در خانه ایجاد کنید.

از دیگر فاکتورهای مهم در دکوراسیون داخلی انتخاب قاب عکس ها و قاب های هنری متناسب با فضای خانه و روحیه ای است که در داخل خانه برقرار است. بهتر است هر تابلویی که برای زیبایی دکوراسیون خانه انتخاب می کنید در هماهنگی با سایر قسمت ها باشد.

از پارامترهای مهم دیگری که در طراحی دکوراسیون داخلی مکان‌های مسکونی و سایر محیط ها باید به آن توجه شود، نورپردازی و تاثیر نور و روشنایی در دکوراسیون می باشد؛ زیرا این نورپردازی می تواند به کمک نورهای طبیعی لوسترها انجام شود و اگر قرار است از نورهای مختلف در ساختمان استفاده شود، بهتر است در بهترین مکان ممکن قرار بگیرند و سبک شاخه های نوری با سبک کلی دکوراسیون منزل در تناسب و هماهنگی باشد و میزان نور در مکان های مختلف با توجه به نیاز هر قسمت باشد. همچنین رنگ نور متناسب با سلیقه و حس و حال فضا انتخاب شود. برای پایین آوردن کنتراست نور می توانید از نورهای تو کار هم در قسمتهای مختلف مانند آشپزخانه استفاده کنید.

خدمات

بهترین کار

طراحی داخلی مدرن

 برای تبدیل فضای داخلی دکوراسیون منزل خود به سبک مدرن می توانید از یک تک رنگ جذاب، به خصوص برای پوشش دیوارها، سقف و سایر وسایل استفاده کنید. معمولا افرادی که به دنبال محیطی پر از آرامش هستند علاقه زیادی به طراحی داخلی مدرن دارند و معمولاً با استفاده از یک تک رنگ، فضای مدرن در خانه حاکم می‌شود که در بردارنده یک زندگی راحت و پر از آرامش می باشد. البته این تک رنگ بودن فضای خاصی را در قسمت‌های مختلف خانه ایجاد می کند. این تک رنگ می تواند یا رنگ سفید باشد یا رنگ های روشن طوسی و غیره که استفاده از آنها می تواند درخشش منزل شما را بیشتر کند و خانه را بزرگتر نشان دهد.

 استفاده از یک فرش نرم و پرزدار یکی از پارامترهای اصلی این نوع طراحی مدرن است و برای انتخاب مدل مبلمان و چیدمان دکوراسیون اتاق نشیمن باید از تمام فاکتورهای دکوراسیون مدرن و سبک مدرن پیروی کنید و به نکاتی که گوشزد شد توجه داشته باشید.

روند کار ما
مستــرتک چگونه کار می کند

با روند کار طراحی داخلی مستـــرتک به صورت کامل آشنا شوید!!!

روند

arrow-img
1

قرارداد عمومی

در ابتدای کار قراردادی بین شما و تیم مسترتک بسته میشود که آغاز قرارداد ما می باشد.

arrow-img
2

برنامه ریزی پروژه

در ادامه تیم مستــرتک با بررسی محیط شما و با برنامه ریزی خود کار را استارت میزنند. 

3

طراحی داخلی

آخرین مرحله نهایی کردن طراحی داخلی و تحویل آن به کارفرما می باشد.

مستــــرتک

همه چیز درباره تیم مستــرتک

دکوراسیون داخلی مستـــرتک
درخواست پشتیبانی از


  مقاله های اخیر
  وبلاگ طراحی داخلی منزل

  هر آنچه لازم است در رابطه با طراحی داخلی منزل بدانید تیم پشتیبانی مسترتک به شما آموزش میدهد.

  معماری-اشتراک-تصویر
  برای دریافت آخرین اخبار مشترک شوید!
  تیم پشتیبانی مستـــرتک تمامی محصولات جدید و اخبار و مقالات جدید خود را از این طریق با شما در میان میگذارد.