Contacts
چطور می توانیم به شما کمک کنیم

طراحی و اجرای محوطه سازی

برای محوطه‌سازی و اجرای آن، باید حتماً از متخصصین ماهر این امر کمک گرفت؛ چون این دسته از افراد می‌توانند آن محیط زیبایی که مورد انتظارتان است، ایجاد کنند. امروزه بسیاری از افراد به اهمیت داشتن فضایی زیبا که بتواند برای آن‌ها آرامش به ارمغان بیاورد، پی برده­ اند از همین رو طرف‌داران دکوراسیون داخلی و طراحی محوطه، روزبه‌روز در حال افزایش هستند. شاید برخی از افراد این تصور را داشته باشند که صرف هزینه محوطه‌سازی و اجرای آن، کار چندان معقولی به نظر نمی‌رسد؛ ولی واقعیت امر این است که افراد به دلیل تغییر سبک زندگی و دور شدن از فضای طبیعی، ناگزیر به‌صرف این هزینه هستند.

درباره ما

کار عالی با مستــرتک

طراحی و اجرای فضای سبز

طراحی و اجرای فضای سبز،  آب نما و محیط بازی و سرگرمی، محوطه سازی و مبلمان شهری از جمله فعالیت هایی است که مستـــرتک انجام میدهد.

0 +
طراحی و اجرای آبنما
0 +
طراحی و اجرای فضای سبز
0 +
اجرای مبلمان شهری
0 +
محوطه سازی
خدمات با عملکرد بالا برای
محوطه سازی حیاط کوچک منزل چگونه است؟

همانطور که در قبل گفته شد هر چه فضای شما کوچکتر باشد باید با دقت نظر بیشتری به محوطه سازی حیاط منزل بپردازید.در فضاهای شهری و مجتمع‌های مسکونی با یک فضای زیبا می‌توانید جذابیت زیادی برای ساکنان و مهمانان به ارمغان بیاورید و به همین دلیل ارزش ملک شما بالا خواهد رفت. استفاده از واش بتن و واش بتن چراغدار به جای موزاییک‌های معمولی جلوه ای صد چندان به محل سکونت شما خواهد داد. استفاده از سنگ رودخانه ای به جای چمن، هزینه‌های نگهداری و آبیاری را برای ساکنان بیش از 70 درصد کاهش خواهد داد.

یکی از مهم ترین کارهایی که پیش از طراحی محوطه با هر کاربری باید انجام شود، بررسی محل اجرای محوطه است. شاید یکی از دلایل مهمی‌که برخی از پروژه‌ها با شکست مواجه می‌شوند یا به نتیجه رضایت بخش دست پیدا نمی‌کنند، عدم توجه دقیق به این مرحله از کار باشد. بررسی محل شامل مواردی چون وضعیت آب و هوایی منطقه، جمع آوری اطلاعات درباره گونه‌های گیاهی منطقه مورد نظر، جهت وزش باد، بررسی وضعیت خاک، وضعیت آب، نوع آبیاری می‌شود.

خدمات

نمونه کارهای ما

پروژه های مسترتک را مشاهده نماید

نمونه کارهای ما را در صفحه نمونه کارها مشاهده نمایید.

architek-image
انواع مختلف محوطه سازی
محوطه سازی ویلا

محوطه سازی ویلا نیز به اندازه طراحی خود ویلا حائز اهمیت است و باید برای آن زمان کافی صرف شود تا به نحو احسن طراحی و اجرا شود.لازم است بگوییم، که محوطه سازی تنها مختص به ویلا نیست، در سایر مکان‌ها، مجتمع مسکونی، ساختمان‌های اداری و تجاری، پاساژ و مراکز خرید و تفریحی و رستوران، بیمارستان، هتل و… هر مکانی با هر نوع کاربری می‌تواند محوطه سازی منحصر به فرد خود را با رعایت اصول و استاندارد‌های طراحی و اجرا را داشته باشد.اما آنچه که در حیطه فعالیت‌های شرکت ویرا طرح اسپرلوس مطرح است، محوطه سازی ویلا است.حتما تصاویر زیبا و عکس از محوطه سازی ویلا و باغ ویلاهای زیادی را تاکنون دیده اید. زیبایی بصری یک محوطه سازی یک نکته مهم و اولویت اصلی در محوطه ویلا است اما زیباترین محوطه سازی ویلا، آن است که نه تنها زیبایی داشته باشد بلکه استاندارد‌های لازم در طراحی محوطه و لند اسکیپ در آن وجود داشته باشد و همچنین تمام فاکتور‌های به کار گرفته شده در آن متناسب با نیاز کارفرما، کارایی کامل داشته باشد، بخصوص در محوطه سازی ویلا کوچک که شما با محدودیت فضا رو به رو هستید و انتخاب درست و به جای المان‌های طراحی منظر هنر و مهارت یک مهندس لنداسکیپ را می‌طلبد.

مقاله های اخیر
وبلاگ طراحی و اجرای محوطه سازی

هر آنچه که لازم است درباره طراحی و اجرای محوطه سازی، طراحی و اجرای آبنما، فضای سبز و آلاچیق بدانید را تیم پشتیبانی مستـــرتک برای شما آورده است.

معماری-اشتراک-تصویر
برای دریافت آخرین اخبار مشترک شوید!
تیم پشتیبانی مستـــرتک تمامی محصولات جدید و اخبار و مقالات جدید خود را از این طریق با شما در میان میگذارد.