بازسازی اداری ؛ بازسازی صفر تا صد دفتر کار

هگزا دکور ؛ مجری تخصصی بازسازی ساختمان اداری، دفتر کار، مطب و …

 

چیزی که مستــرتک به شما پیشنهاد میدهد!!!
بازسازی دفتر اداری

یکی از مواردی که در حوزه بازسازی افراد به آن می پردازند بازسازی ساختمان اداری است زیرا یک طراحی و بازسازی شیک و رسمی موجب می شود تا رضایت مشتری و انگیزه کارکنان افزایش یابد به همین خاطر به افراد توصیه می شود که هیچگاه از بازسازی ساختمان اداری غافل نشوند.

اجرای تاسیسات الکتریکال

در این مرحله از بازسازی واحد اداری، بعد از تخریب، عملیات اجرای تاسیسات مانند لوله کشی، نصب قسمت توکار شیر آلات سرویس بهداشتی، برق کاری و … انجام میشود و کار آماده اجرای عملیات بنایی مانند سیمان کاری و گچ کاری می شود.

اجرای عملیات بنایی

در این مرحله که بعد از اجرای زیر ساخت های مورد نیاز در واحد اداری صورت میگیرد، بنایی ، کاشی کاری ، گچ کاری و دیگر اقدامات مورد نیاز پروژه قبل از انجام نارک کاری صورت میگیرد.

دکوراسیون داخلی اداری

در این مرحله که مرحله نهایی بازسازی یک واحد اداری است تمامی عملیاتی که نیاز به ظرافت در اجرا دارند انجام میشود. اجرای کابینت آبدارخانه، نصب نهایی شیرآلات سرویس ها، نصب پارکت یا موکت اداری، ساخت و نصب قفسه ها و میزهای اداری و … در این مرحله از کار انجام میشود.

بهترین کار
اهداف بازسازی دفتر کار

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداری و پیرو آن بازسازی محل کار، یکی از رایجترین و محبوب ترین فعالیت ها در حیطه دکوراسیون داخلی است. در واقع اجرای دکوراسیون داخلی متناسب با نوع فعالیت شما در محل کار، یکی از مهمتری فاکتور های موفقیت کسب و کار شما می باشد. چرا که همانطور که در بالا به آن اشاره شد، افراد یک شرکت زمان بسیار زیادی از عمر خود را در محل کار خود سپری میکنند و در نتیجه در صورت داشتن یک فضای کاری با انرژی مثبت و دکوراسیون اداری با کیفیت میتوان انتظار حداکثر کارایی را از آن ها داشت.

 

نکاتی کلیدی در بازسازی دفتر کار به منظور بازسازی اصولی

مجموعه خدماتی که در بازسازی اداری و بازسازی دفتر کار میتواند ارائه شود بسیار زیاد است. اگر قصد بازسازی و اجرای دکوراسیون اداری دفتر کار خود را دارید پیشنهاد میکنیم در اولین قدم نیاز های خود را اولویت بندی کنید و در جلسه حضوری مشاوره با طراحان و کارشناسان هگزا دکور آنها را بر اساس بودجه، زمان و نیاز خود اولویت بندی کنید.

بررسی نیازهای کارفرما در کنار نیازهای اساسی زیر ساختی به منظور بازسازی یک واحد اداری مانند تاسیسات، لوله کشی، سیستم برقی و … است که باعث میشود پروژه بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی واحد اداری شما با هزینه ای معقول و در زمان مناسب با بالاترین کیفیت به اتمام برسد.

دریافت مشاوره درباره
بازسازی اداری


  مقاله های اخیر
  وبلاگ بازسازی اداری

  تمامی مواردی که قرار است در رابطه با بازسازی اداری بدانید، تیم پشتیبانی مستــرتک به شما آموزش میدهد.

  معماری-اشتراک-تصویر
  برای دریافت آخرین اخبار مشترک شوید!
  تیم پشتیبانی مستـــرتک تمامی محصولات جدید و اخبار و مقالات جدید خود را از این طریق با شما در میان میگذارد.