اولویت بندی کنید؛

یکی از مهم ترین مراحل تغییرات اساسی در طراحی داخلی ویلا اولویت بندی میباشد، در واقع شما باید اولیت بندی کنید که کدام بخش برای شما از اهمیت خاصی برخوردار است. 

کار را به کاردان بسپارید؛

نمیدانم چرا فکر میکنیم باید همه کارها را خودمان انجام دهیم در صو.رتی که افراد زیادی هستند در این زمینه تحصیل کرده اند و میتوانند بهترین کار را تحویل ما دهند.

انتخاب شرکت پیمانکاری

شما نیاز به یک شرکت خوب در زمینه اجرای کار ها دارید به شما پیشنهاد میکنم با ما تماس بگیرید. اگر هم به دنبال یک شرکت در زمینه ی اجرا میگردید مستـــرتک میتواند به شما کمک کند.

Vila Atlantico I - exterior pool front 2
1 +
سال تجربه
طراحی داخلی ویلا

شما مستــرتک را دارید!!!

بهترین مکان برای رفاه و تجمل، ویلاها هستند. فضای ویلا وسیع است و شما باید عناصری داشته باشید که به‌خوبی کنار هم قرار گیرند. سقف‌های کاذب خوب، سرسراهای پانل‌بندی‌شده با روکش طلایی، کف‌پوش‌ها و دیوارهای چوبی، لوسترهای پرآذین عناصر طراحی جالبی برای ویلا هستند. 

درباره ما

فضایی برای سرگرمی

ویلاها وسیع و بزرگ هستند و با توجه به ماهیتی که دارند، مکانی برای انجام فعالیت‌های مختلف هستند.

فضایی برای غذاخوری

فضاهای غذاخوری و اتاق‌های خانوادگی که همه می‌توانند در آن جمع شوند، یک ویلا را ارزشمند می‌کند.

800
+

طراحی ویلا

650
+

بازسازی ویلا

350
+

متخصصان ما

580
+

نقاشی ویلا

دکوراسیون داخلی مستــــرتک
نقش نورپردازی در طراحی فضای داخلی ویلا

بدون نور دیدن و حس کردن هیچ چیزی امکان پذیر نیست. حتی اگر تمامی عناصر و مولفه های موجود در فضای شما در هماهنگی کامل با یکدیگر باشند، اما فضای شما نورگیری مناسبی نداشته باشد؛ کل زحمات شما بیهوده تلقی می شود. نتایج تحقیقات گسترده ای که در مورد نحوه نورپردازی طراحی داخلی ویلا انجام شده، مزایای بسیاری از گنجاندن نور طبیعی در فضاهای زندگی ما را مستند می کند. طبق مجله نورپردازی معماری، نور طبیعی – یا نور روز – تحریک لازم برای تنظیم ریتم شبانه روزی انسان یا ساعت درونی بدن را فراهم می کند.

نور طبیعی علاوه بر ریتم های شبانه روزی، بر خلق و خوی ما نیز تأثیر می گذارد و می تواند بهره وری و راحتی را در افزایش دهد. بنابراین انتخاب نور مناسب برای هر فضا، یکی از ابعاد مهم در طراحی فضای داخلی ویلا است. برای مثال، نورپردازی ورودی منزل یا آشپزخانه، باید پرنور و مهتابی باشد تا دید کاملی از فضا داشته باشیم. اما نور اتاق خواب ها، نشیمن و حمام بهتر است، گرم و ملایم باشد. چرا که افراد در این سه مکان به آرامش و سکون بیشتری نیاز دارند.

 

خدمات

بهترین کار

انتخاب ترکیب رنگی مناسب برای طراحی داخلی ویلا

رنگ یک زبان جهانی و یک ابزار ارتباطی قدرتمند است. در میان تمام عناصری که یک طراحی بصری را تشکیل می دهند، رنگ شاید حیاتی ترین و تاثیرگذارترین باشد. تحقیقات انجام شده توسط روانشناسان و بازاریابان نشان داده است که چگونه رنگ می تواند بر احساسات و ادراک ما تأثیر بگذارد. طرح ‌های رنگی اغلب برای تأکید بر جنبه ‌های خاص یک طرح یا برای برانگیختن حالت یا احساس دلخواه در بیننده استفاده می‌ شوند. طراحان از رنگ به صورت انتخابی برای ایجاد هماهنگی، تعادل و ثبات استفاده می کنند.

روانشناسی رنگ مطالعه چگونگی تأثیر رنگ ها بر رفتارها و ادراکات است. مهم است که بدانیم تداعی‌های رنگی اغلب تحت تأثیر تجربیات شخصی و عوامل فرهنگی قرار می‌گیرند و تصور اینکه تداعی‌های رنگی جهانی هستند بسیار ساده است. با این وجود، تحقیقات ارتباط های ثابتی پیدا کرده است. «رنگ‌های گرم» مانند قرمز، نارنجی و زرد هیجان‌انگیز و برانگیخته می‌شوند، در حالی که «رنگ‌های سرد» مانند آبی و سبز اثر آرامش‌بخش دارند.

روند کار ما
مستــرتک چگونه کار می کند

با روند کار طراحی داخلی مستـــرتک به صورت کامل آشنا شوید!!!

روند

arrow-img
1

قرارداد عمومی

در ابتدای کار قراردادی بین شما و تیم مسترتک بسته میشود که آغاز قرارداد ما می باشد.

arrow-img
2

برنامه ریزی پروژه

در ادامه تیم مستــرتک با بررسی محیط شما و با برنامه ریزی خود کار را استارت میزنند. 

3

طراحی داخلی

آخرین مرحله نهایی کردن طراحی داخلی و تحویل آن به کارفرما می باشد.

مستــــرتک

همه چیز درباره تیم مستــرتک

دکوراسیون داخلی مستـــرتک
درخواست پشتیبانی از


  مقاله های اخیر
  ویلاگ طراحی داخلی ویلا

  هر آنچه لازم است در رابطه با طراحی داخلی ویلا بدانید تیم پشتیبانی مسترتک به شما آموزش میدهد.

   

  معماری-اشتراک-تصویر
  برای دریافت آخرین اخبار مشترک شوید!
  تیم پشتیبانی مستـــرتک تمامی محصولات جدید و اخبار و مقالات جدید خود را از این طریق با شما در میان میگذارد.